Du har 0 vara i varukorgen
Visa varukorg | Till kassan
VARUKORGEN
Summa ovanstående 0
Erhållen rabatt 0
Beräknad fraktkostnad 0
PRIS 706,00 kr

SS-EN 50377-18-1, utg 1:2019

Fastställd: 2019-06-12

Språk: Engelska  |  Sidantal: 28

Svensk titel

Anslutningsdon för fiberoptik - Specifikationer - Del 18-1: Sändar-mottagarmodul typ 4+4x10.3125 Gb/s MPO (QFSP) med kontaktdon av typen MPO försedd med ferruler för 12 fibrer, på 50/125 mikrometer-multimodfiber IEC 60793-2-10 kategori A1a.3b eller A1a.3b b

Engelsk titel

Connector sets and interconnect components to be used in optical fibre communication systems - Product specifications - Part 18-1: type 4+4x10.3125 Gb/s MPO (QFSP) transceiver mated with an MPO connector equipped with 12 fibre PPS ferrules terminated on EN 60793-2-10 category A1a.3a or A1a.3b 50/125 micron multimode fibre

Information

ICS-kod

33.180.20;Anslutningsdon för fiberoptik

Meddelande

Observera att detta kan påverka ert avtal och medföra extrakostnader